Нова техніка та технології

Впровадження енергозберігаючих технологій в господарську діяльність, як підприємств так і приватних осіб, є одним з важливих кроків у вирішенні багатьох екологічних проблем — зміни клімату, забруднення атмосфери, виснаження копалин ресурсів та інші. Від їх широкого застосування залежить більш ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та суттєве зниження грошових витрат

Економія теплової енергії — це ефективне використання енергоресурсів за рахунок застосування інноваційних рішень, які здійснені технічно, обгрунтовані економічно, прийнятні з екологічної та соціальної точок зору, і не змінюють звичного способу життя.

Основні напрями і способи сбереження тепловї енергії це: підвищення ефективності систем теплопостачання та зниження тепловтрат при транспотруванні і споживанні теплової енергії.

Комунальне підприємство «Харківські теплові системи» вживає усіх належних заходів по зниженню втрат тепла та підвищенню ефективності систем теплопостачання.

Високий рівень робіт по забезпеченню якісної безперебійної подачі нормативного тепла і гарячої води споживачам на підприємстві «Харківські теплові системи» досягається шляхом застосування новітніх технологій при своєчасній технічній підготовці всієї системи теплопостачання міста до роботи в опалювальному сезоні.

Доцільність використання новітніх технологій також розглядається з точки зору прийняття оптимального технічного рішення, максимального поліпшення параметрів роботи обладнання, мінімальних матеріальних витрат і економії енергетичних ресурсів.